Home

Postzegel nederland 1 1/2 cent

55 aanbiedingen in januari - Koop of Verkoop 1 1/2 cent op Marktplaats - Bekijk Lokale Aanbiedingen! Verkoop eenvoudig 1 1/2 cent 60 aanbiedingen in februari - Koop of Verkoop 1/2 cent op Marktplaats - Bekijk Lokale Aanbiedingen! Verkoop eenvoudig 1/2 cent Nederland 1942/1967 - Set legioenblokken en Amphilex blokken. De legioenblok van 7 1/2 cent heeft een afmeting van 155 mm bij 110 mm. De legioenblok van 12 1/2 cent heeft een afmeting van 95

Deze postzegels zijn apart in gescand en duidelijk zichtbaar en uiteraard te bestellen. Heeft u postzegels uit erfenis of wellicht zelf verzameling die u wilt verkopen? Ook dan kunt u terecht bij verzamelaarsmarkt. Onze taxateurs kunnen vrijblijvend de waarde van uw collectie taxeren. Elke week zijn er weer taxatiedagen in heel Nederland Tarieven post en postzegels Vind snel en eenvoudig de tarieven voor het versturen van brieven binnen Nederland en naar het buitenland. Tarieven downloads per 202 Nederland : Postzegels [Jaar: 1920] [1/2]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen beste mensen ik heb nog een postzegel en dat is een uit nederland die heeft staan 1/2 cent op deze papier het is paars. maar even iets anders ik had laatst toch ver die postzegl van 600 euro ja !! nou heb ik gezien dat hij op wit papier is want hij heeft een witte randje dus ja ik hoor nog het wel liefs van jeroe Nederland : Postzegels [Jaar: 1937] [1/2]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen

12 x 1/2 cent nederland : 1 x 1900 € 8,75 2 x 1901 € 3,25 per stuk 1 x 1903 € 2,00 1 x 1922 € 5,75 1 x 1930 € 1,50 1 x 1936 € 1,50 2 x 193 Nederland : Postzegels : Lijsten per jaar . Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen Alle postzegels van nederland en overzee waarbij zeer veel specialistisch materiaal! 1 2 3 Pagina 1 van 3. postzegel 2001 verzameling nominaal frankeergeldig postzegels nederland postfris kilowaar jaarcollectie postfris persoonlijke postzegels 2 cent port postzegelboekjes plaatfout postzegels 1 cent persoonlijke

Nederland : Postzegels [Jaar: 1953] [2/5]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen Vind 1 cent in ons breed assortiment Postzegels. Profiteer van de koopjes op eBay Nederlandse Antillen : Postzegels [1/231]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen

postzegel nederland - postzegel nederland

  1. Postzegels te koop Resultaat 1-12 van de 1131 resultaten wordt getoond Sorteer op populariteit Op gemiddelde waardering sorteren Sorteren op nieuwste Sorteer op prijs: laag naar hoog Sorteer op prijs: hoog naar laag Oldest to most recen
  2. Nederland : Postzegels [Muntsoort: c - Nederlandse cent] [1/296]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen
  3. Vind nederland in ons breed assortiment Postzegels. Profiteer van de koopjes op eBay! Doorgaan naar hoofdinhoud. Winkelen op rubriek. Winkelen op rubriek. Rare stamp Nederland 1899 12 1/2 Cent Stamp Netherlands Europe Stamps pa9. EUR 158,41. Van Verenigde Staten. of Beste voorstel
  4. Nederland : Postzegels [Jaar: 1944 | Muntsoort: c - Nederlandse cent] [1/2]. Koop verkoop, handel en ruil gemakkelijk verzamelobjecten met de verzamelaars gemeenschap van Colnect. Alleen Colnect vergelijkt automatisch verzamelobjecten die u zoekt bij mede verzamelaars met aanbiedingen om te kopen of te ruilen. Colnect verzamelaars club revolutioneert uw ruilervaringen

Vind 1 1/2 cent in Postzegels Nederland op Marktplaat

Vind 1/2 cent in Postzegels Nederland op Marktplaat

De waarde van postzegels wordt tegenwoordig weergegeven met een cijfer of code. Je plakt binnen Nederland een postzegel met het cijfer 1 op brieven tot en met 20 gram. Het cijfer 2 gebruik je voor brieven vanaf 20 tot en met 50 gram. Voor zwaardere post (350 gr - 2 kg) en/of enveloppen groter dan C4 formaat (32,4 x 22,9 cm) gebruik je de XL-zegel Postzegel 1,5 cent? 04-05-2011 12:45 Ik vond in de bezittingen van mijn overleden moeder (geboren 1938) een kaart, gefrankeerd met een Ned. postzegel van anderhalve cent 3 postzegels nederland, 1 en 2½ cent 1907 1x 1 cent 1907, 300ste geboortedag van admiraal de ruyter 2x 2½ cent 1907, 300ste geboo Gestempeld Ophalen of Verzenden € 8,50 15 mei. '20 Vind postzegel nederland 1 cent op Marktplaats - mei 202 Alles over postzegels: frankeren, kopen, welke en hoeveel postzegels heb je nodig, postzegeltarieven, speciale postzegels en meer: ontdek het op deze pagina

Kleurproef, postzegels Nederland 1876 Cijfer 1/2 cent groen. From the collection: 150 years of designs for the Dutch Postal Services in pictures. Date of creation: 187 Gebruik postzegels Nederland Op onze postzegels staat tegenwoordig niet meer de waarde vermeld, maar een cijfer of code. Afhankelijk van het gewicht en de grootte van je poststuk plak je een postzegel Nederland 1, Nederland 2 of XL Nederland, ½ cent 1841 en 1846, Catawiki Munten en postzegels Moderne munten Muntenveiling Nederland. 1/2 Cent 1841 + 1846 Willem II (2 stuks) Niet gecertificeerd Nederland, ½ cent 1841 en 1846, geslagen onder Willem ll. Zie afbeeldingen voor een eigen indruk. Worden aangetekend verzonde Bestel nu online het postzegelvel Typisch Nederlands - rookworst (6 postzegels) voor het versturen van een brief of kaart binnen Nederland. De serie Typisch Nederlands besteedt dit jaar aandacht aan etenswaren en gerechten die kenmerkend voor ons land zijn. De postzegels hebben frankeerwaarde 1 Twee postzegels van 39 euro cent (is samen 78 cent) Postzegel van 44 euro cent + bijplakzegels 3 x 10 ct en 2 x 2 ct; Postzegel met waarde-aanduiding December + 1 bijplakzegel van 5 ct; U mag in principe wel meer, maar niet minder plakken. Als u nog twee postzegels van 44 cent heeft kunt u die gebruiken om een brief te frankeren, maar dan plakt.

Contact opnemen +31 (0)6 414 925 80 Specialsale@live.nl. KVK: 53195604 BTW nr: 137852459B0 Nieuwe aanbieding Postzegels Nederland langstempel 1e emissie 1852. EUR 1,00. Resterende tijd Nog 6d 4 volgers. Nieuwe aanbieding {NEW ZEALAND<ADVERTISING BACKED ON 1&2 CENTS<USED< VF< HCV<RARE!>/epictronic/JC} EUR 57,60. Resterende tijd Nog 6d 17u. 0 biedingen. Topverkoper Topverkoper +EUR 1,67 verzendkosten. Van Verenigde Staten. Fogli. Nederland guldens; 0,5 cent; 1 cent ; 2,5 cent; 5 cent ; 10 cent; 25 cent; 0,5 Gulden; 1 Gulden; 2,5 Gulden; 3 Gulden; 5 Gulden (en Goud) 10 Gulden (en Goud) 20 Gulden (en Goud) 1872-1888 Nederland postzegel | Koning Willem III. € 13,75. Kies uw product. Postfris 25. Postzegel Nederland 1923 Opruimingsuitgifte, 2 cent op 1 cent rood. From the collection: 150 years of designs for the Dutch Postal Services in pictures. Date of creation: 192

Mengfrankering

Op zoek naar het juiste tarief voor verzending van je post of pakket binnen Nederland? Gebruik onze handige tarievenwijzer album kaart met gebruikte oude klassieke 2 1/2 cent postzegels uit 1946 Nederland. Vragen en antwoorden over dit object. Over dit object zijn geen vragen of antwoorden geplaatst. Een vraag stellen - wordt in een nieuw venster of op een nieuw tabblad geopend 1 - 2 werkdagen. U ontvangt de zegel(s) welke op de afbeelding is afgebeeld. Op voorraad. Nederland Tel: 076 561 49 23 Mail: info@ Sinds 1986. Europost is sinds 1986 professioneel actief op gebied van postzegels & munten. Met de ervaring die wij hebben opgebouwd helpen wij u graag met advies bij de opbouw van uw verzameling of bij. Nederlands Indië 1/2 cent 1 cent 2 1/2 cent 5 cent 1/10 gulden 1/4 gulden 1/2 gulden 1 gulden Nederlands West-Indië Suriname Curacao Sint-Maarten Nederlandse Antillen Aruba BES-eilanden Wereldmunten Herdenkingsmunten Moderne munten Euromunten Coincards 0 Euro biljetten Herslagen KNM Penningen Postzegels Bankbiljetten Accessoires Allerle

Nederland, 1/2 cent 1877, geslagen onder Willem lll. Kwaliteit UNC. Zie foto's voor uw eigen indruk, eventuele kwaliteits aanduidingen in de omschrijving zijn indicaties van de verkoper. Wordt aangetekend verzonden Catawiki Munten en postzegels Moderne munten Muntenveiling (Benelux) Nederland. 1/2 Cent/ 25 Cent 1850/1944 - Plm. 425 Nederlandse munten Omschrijving Nederland. 1/2 Cent/ 25 Cent 1850/1944 - Plm. 425 Nederlandse munten Niet gecertificeerd Plm. 425 Nederlandse munten. In brons- nikkel- aluminium. Halve centen Cente De eerste Nederlandse postzegel verscheen op 1 januari 1852.. In 1848 had het Hoofd der Posterijen een rapport opgesteld over het gebruik van postzegels. De invoering van de postzegel werd nog tijdens behandelen van de Postwet door de Tweede Kamer geregeld. Vanaf 1 januari 1852 konden in Nederland postzegels worden gebruikt Nederland 2003 FDC Nederland en het water onbeschreven E478 2 enveloppen € 4,75 In winkelmand Nederland 2003 FDC Nelson Mandela 85 jaar onbeschreven E486 € 1,60 In winkelmand Nederland 2003 FDC Persoonlijke postzegels Bijzonder onbeschreven E483 2 enveloppe 1 - 2 werkdagen. U ontvangt de zegel(s) welke op de afbeelding is afgebeeld. Op voorraad. Nederland 1943 Dag van de postzegel, postkoets NVPH 422 postfris. Frankeerzegels Europost is sinds 1986 professioneel actief op gebied van postzegels & munten

Filatelia: NED - HOLANDSKO (NL)(NL-IN)

1, cent - Download dit royalty-vrije Stock Illustratie een paar seconden. U hoeft daarvoor niet lid te worden Nederlands Indië 1/2 cent 1934 fdc € 8,00. Theo Peters. Bij Theo Peters Numismatiek en Filatelie vindt u oude munten, oude munten, coincards, papiergeld en postzegels. Wij organiseren muntenveilingen en wij bieden u de mogelijkheid uw muntcollectie aan ons te verkopen Postzegels en Munten Nederland, 1/2 Cent 1878. Nederland, 1/2 cent 1878. Materiaal : brons verzendkosten voor koper. Ophalen of Verzenden. € 4,00 Gisteren. Veerle Gisteren. alexke Veerle. Georgië - Kindjal - Kort zwaard. Een blanke kindjal - caucasia, 19e eeuw tweesnijdend blad met diepe asymmetrische voller Postzegels Nederland. Al deze postzegels stammen uit mijn verzameling. Het zijn gebruikte en ongebruikte zegels. Nederland 2000 Rembrandt 100 cent Nachtwacht Velletje NVPH V1904 € 1,25 In winkelmand ← 1; 2; 3.

Kleurproef voor postzegels Nederland 1907 De Ruyter, 1/2 cent groen. From the collection: 150 years of designs for the Dutch Postal Services in pictures. Date of creation: februari 190 Buy and sell stamps from Netherlands-Indies. Meet other stamp collectors interested in Netherlands-Indies stamps. Nederlands-Indië - Postzegels (1864 - 1948) - Pagina 1 Nederlands Indië 1/2 Cent 1908. € 89,00. Theo Peters. Bij Theo Peters Numismatiek en Filatelie vindt u oude munten, oude munten, coincards, papiergeld en postzegels. Wij organiseren muntenveilingen en wij bieden u de mogelijkheid uw muntcollectie aan ons te verkopen. Bezoek onze winkel in Amsterdam of bestel online Nederland 2010 Fiets Europa 1 Velletje NVPH V2742 € 9,50 In winkelmand; Nederland 2010 Filmpostzegel NVPH 2769 € 5,50 In winkelmand; Nederland 2010 Frankeerzegels Koningin Beatrix 1 & 2 NVPH 2730-31 gestanst € 3,75 In winkelmand; Nederland 2010 Gelegenheid, Geboorte/Liefde/Rouw NVPH 2744-46 gestanst € 2,75 In winkelman Kleurproef voor postzegels Nederland 1907 De Ruyter, 1/2 cent rood. From the collection: 150 years of designs for the Dutch Postal Services in pictures. Date of creation: februari 190

De postzegel voor brieven in Nederland kost vanaf januari 87 cent. Dat is momenteel nog 0,83 euro. De stijging van 4,8 procent valt ruim binnen de door toezichthouder ACM vastgestelde tariefruimte. Catawiki Munten en postzegels Moderne munten Muntenveiling (Benelux) Nederland. Lot met 1/2 Cent/5 Gulden 1850/2001 - waaronder zilver Omschrijving Nederland. Lot met 1/2 Cent/5 Gulden 1850/2001 - waaronder zilver Niet gecertificeerd 277 Nederlandse munten 1850-2001 (w.o. zilveren Diverse centen en 1/2 centen willem 1 /2 wilhelmina 1 cent 1822-B 1 cent 1823-B 1/2 Cent 1841 - waarschijnlijk 1 cent 1863 1 cent 1864 1 cent 1876 (2 x) 1 cent 1896 1/2 cent 1936 1 cent 1939 Zie fotos voor eigen indru 1 - 2 werkdagen. Boekje met nietje uitgifte prijs FL 0,99. Op voorraad. In winkelmand. Inhoud: 6 zegels van 1½ cent grijs (172) 6 zegels van 2½ cent donkergroen (379) 6 zegels van 5 cent lichtgroen (380) 6 zegels van 7½ cent rood (381) - SCHAARS Postfris. Related Products. Nederland 1965 Automaatboekje PB 3. Postzegel.

Vind 1 cent in Postzegels Nederland op Marktplaat

Nederland was na Engeland in 1840, één van de eerste landen dat de postzegel invoerde. Nu wordt deze eerste postzegel van Nederland geëerd met een Eerste Slag Verzilverde Emissie. De Eerste Slag Verzilverde Emissie van de Eerste Postzegel van Nederland uit 1852, met hierop de beeltenis van Koning Willem III; is geslagen in een strikt gelimiteerde oplage Op 27 december 1851 verschenen de eerste postzegels van Nederland, ongetand, met de beeldenaar van koning Willem III en profil in de waarden 5, 10 en 15 cent. Deze postzegels waren geldig vanaf 1 januari 1852.Dit is de eerste emissie Nederland, of kortweg eerste emissie als de Nederlandse context duidelijk is.. Ontwerp en staalgravure werden vervaardigd door J.W. Kaiser Zo bekende Nederland 1 postzegel waarop geen prijzen meer stonden. Pas 5 jaar later, in 2011 kwam de volgende prijsverhoging en ging de Nederlands zegel naar 46 cent. Keurige, kleine stapsgewijze verhogingen. Echter sinds Postnl de wijziging naar postzegels met nummers doorvoerde schoot het tarief omhoog Nederland 2013 zilveren 3D postzegel 'Dubbelportret' nr 2878-F-1 € 10,00 In winkelmand Nederland 2014 12.5 jarig koninklijk huwelijk gestempeld NVPH 3204-3205-3207-320

Postzegels - Verzamelaarsmark

Nominale postzegels Nederland. Bent u op zoek naar nominale waarde van uw postzegels uit Nederland? Laat uw postzegels dan taxeren door Insulinde Postzegel- en Munthandel. Wij zijn al meer dan 90 jaar gespecialiseerd in de inkoop, verkoop en taxatie van onder andere postzegels Postzegels uit Nederland kopen of gratis verkopen? Het meest diverse gebruikte aanbod van België. Briefkaart verstuurd uit soerabaja (nederlands indie) op 6/11/1940 naar belgie. Kaart gefrankeerd 3,5 cent bijfrankering 3 en 3,5 . Gestempeld Ophalen of Verzenden. Bieden 1 feb. '21. Boechout 1 feb. '21. danmyrver Boechout. 1 2 3 Pagina 2. 1 - 2 werkdagen. U ontvangt de zegel(s) welke op de afbeelding is afgebeeld. Uitverkocht. Nederland 1943 Dag van de postzegel, postkoets NVPH 422 postfris. Frankeerzegels Europost is sinds 1986 professioneel actief op gebied van postzegels & munten

Filatelie - Wikipedia

Posttarieven en postzegeltarieven: bekijk ze hier PostN

Postzegel Nederland 1946, Cijferpostzegel, 1 cent rood. Uit de collectie: Ontwerpen voor de PTT, een beeldverhaal van 150 jaar. Vervaardigingsjaar: 1 november 194 Nederlands Indië 1/2 cent 1 cent 2 1/2 cent 5 cent 1/10 gulden 1/20 gulden 1/4 gulden 1/2 gulden 1 gulden Nederlands West-Indië Suriname Curacao Sint-Maarten Nederlandse Antillen Aruba BES-eilanden Wereldmunten Herdenkingsmunten Moderne munten Euromunten Coincards 0 Euro biljetten Herslagen KNM Penningen Postzegels Bankbiljetten Accessoire De eerste Belgische postzegel is van het type Epauletten en werd uitgegeven op 1 juli 1849. Het ging om twee uitgaves met de beeltenis van koning Leopold I: een bruine uitgave met een frankeerwaarde van 10 cent en een blauwe uitgave met een frankeerwaarde van 20 cent.Ze werden gedrukt in het Atelier du timbre in Brussel, nabij het station Brussel-Noord

Nederland 1941 Postzegelboekje PZ38 - EuropostNederland 1891-1894 Prinses Wilhelmina Hangend Haar 5 centNederlandsche legioen - Mei 1940 , Informatie over de

Nederland : Postzegels [Jaar: 1920] [1/2

De postzegel is geschikt voor alle zakelijke post en kaarten of brieven die u stuurt aan vrienden, familie en kennissen in het binnenland. Meer informatie over postzegel koning Willem-Alexander. 10 stuks zelfklevende postzegels per vel; Postzegel met waarde 1: voor post binnen Nederland t/m 20 gra Voor 20:00 besteld, morgen al in huis. Ruime keuze & gratis verzending! Klanten beoordelen ons met een 7.9! Groot assortiment aan postzegels naar keuze

Wat is die postzegel waard

Postzegels. Bankbiljetten. Veilingen. Schrijf u nu in en ontvang onze nieuwsbrief. Hierdoor mist u nooit meer een nieuwe uitgifte en bent u altijd op de hoogte van onze nieuwe voorraad en acties. E-mail adres: Aanmelden . Nederlands Indië 1/2 cent 1860 pr Nederland, 1/2 cent 1911 in Postzegels en Munten > Munten > Nederland Assess world coin values with the World Coin Price Guide on NGCcoin.com. View Netherlands 1/2 Cent prices, images and mintage info Deze postzegels hebben geen 'standaard' vorm en bestaan onder andere uit hartjes. De postzegels zijn uitermate geschikt voor verschillende speciale momenten zoals een verjaardag en gelukswensen. Het cijfer 1 betekent dat u de postzegel kunt plakken op zendingen tot en met 20 gram..

Nederland : Postzegels [Jaar: 1937] [1/2

Gebruik oude postzegels De meeste postzegels die vanaf 2002 verschenen met een waarde in euro zijn nog altijd geldig. U moet dan wel even rekenen en gebruik maken van bijplakzegels. Deze bijplakzegels met kleine waardes worden door PostNL verkocht. Koop postzegels voor tariefsverhoging Postzegels Nederland 1 blijven geldig na een tariefsverhoging Postzegel Nederland 1923 Opruimingsuitgifte, 2 cent op 1 cent rood. Uit de collectie: Ontwerpen voor de PTT, een beeldverhaal van 150 jaar. Vervaardigingsjaar: 192

13-apr-2015 - Postzegel Nederland 1899 Cijfer, 1½ cent blauw. Uit de collectie: Ontwerpen voor de PTT, een beeldverhaal van 150 jaar. Vervaardigingsjaar: november 191 Niederlande netherlands, 1/2 Cent 1940, like scan EF MA-Shops Garantie munten, medailles, goud, geld, silvermunten en euro items Strook van 3 gestempelde nederlandse postzegels van 70 cent. de portokosten (€ 0,96) zijn voor de koper (e.. Particulier • Nederland t.e.a.b. Niekerk (GR

12 munten Nederland 1/2 cent 1900-1940 - Munten

Postzegels - inkoop en verkoop. Postzegels.com is de website van de Postzegel Partijen Centrale en is sinds de oprichting in 1994 zowel in Nederland als ver daarbuiten een begrip geworden. Wilt u uw postzegels verkopen of postzegels kopen dan bent u bij postzegels.com op het juiste adres Catawiki Munten en postzegels Moderne munten Muntenveiling (Benelux) Nederland - 1/2 Cent 1822 Willem I Omschrijving Nederland - 1/2 Cent 1822 Willem I Prachtig 1/2 cent 1822U geslagen onder Willem 1. Slagaantal 11.240.000 Conditie : Prachtig Zie foto's voor een goede indruk. Kavelgegevens Jaar / Periode en Variati Een postzegel voor een brief binnen Nederland wordt volgend jaar 5 cent duurder. De prijs stijgt van 91 cent naar 96 cent Voorbeeld: Als u een postzegel met een frankeerwaarde in cijfers van 36 cent wil gebruiken, dan moet u bijplakken tot het huidige posttarief. Postzegels in lage waarden van o.a. 2, 5 en 10 cent kunt u kopen op het postkantoor of op de website van PostNL. Welke postzegels zijn geldig Weet u welke postzegels geldig zijn in Nederland

70 cent pagina 4

Nederland : Postzegels : Lijsten per jaa

1 Cent 2011 P € 0,75 In winkelmand Standaard sortering Sorteer op populariteit Sorteren op nieuwste Sorteer op prijs: laag naar hoog Sorteer op prijs: hoog naar laa Resultaat 1-9 van de 15 resultaten wordt getoond Standaard sortering Sorteer op populariteit Sorteren op nieuwste Sorteer op prijs: laag naar hoog Sorteer op prijs: hoog naar laag 2020 - BD 18: Nederland - Schaatspostzegel 72 cent Postzegel, cent, nederland, cijfer, 1, -, 1898, 1898:, circa - Download dit royalty-vrije Stock Illustratie een paar seconden. U hoeft daarvoor niet lid te worden

Ook gaat een postzegel voor een brief naar het buitenland volgend jaar 1,55 euro kosten. Dat is 5 cent meer dan nu. Het tarief voor het versturen van een pakketje binnen Nederland blijft gelijk In onze online winkel treft u een breed assortiment van munten, bankbiljetten en postzegels aan. Gespecialiseerd in allerlei soorten Munten » 1 Nederland Koninkrijk » C) 2,5 cent » Munten » 1 Nederland Koninkrijk » C) 2,5 cent. Producten overzicht. Sorteren op: 2 1/2 cent 1881 FDC,.

Nederland - 1/2 cent 1823 U Willem I zie foto's voor goede indruk. aangetekende verzending Mooi Nederland 2006 compleet. Frankeerwaarde €19,50. Mooi Nederland 2006 10 velletjes van 5 zegels. Postfris, ook nu nog ter frankering te gebruiken. Totale frankeerwaarde €19,50Ook per vel te koop dan €1,50 per vel (al..

50 Cent Willem Alexander 50 jaar 2017 in coincard . € 19,95. Meer informatie . Jubileumset 1/2 Gulden Wilhelmina 1930 + Herslag 1817 Willem I. € 49,00. Meer informatie . Zilver uit het Revolutiejaar 1848 Willem II. Gouden Postzegel Bevrijding Nederlands-Indi. 1 - 2 werkdagen. U ontvangt de zegel(s) welke op de afbeelding is afgebeeld. Op voorraad. Related Products. Nederland 1943-44 Germaanse symbolen NVPH 405-11 postfris. Frankeerzegels Europost is sinds 1986 professioneel actief op gebied van postzegels & munten Postzegels en Munten > Munten en bankbiljetten - Nederland > 1 Cent - 1948 - Koningin Wilhelmina Aangeboden 5 dagen geleden door Hanna (13x bekeken, 0x bewaard). Postzegels uit Nederland kopen of gratis verkopen? Het meest diverse gebruikte aanbod van België. Briefkaart verstuurd uit soerabaja (nederlands indie) op 6/11/1940 naar belgie. Kaart gefrankeerd 3,5 cent bijfrankering 3 en 3,5 . Gestempeld Ophalen of Verzenden. Bieden 1 feb. '21. Boechout 1 feb. '21. danmyrver Boechout. 1 2 3 Pagina 2.

Gouden Postzegel Nederlands Wapen. In de middeleeuwen gaat de Duitse familie Nassau de leeuw als symbool in hun familiewapen gebruiken. Al heel vroeg is de leeuw het symbool van kracht en bescherming. Mensen zijn erg onder de indruk van de uitstraling van de leeuw en vergelijken zich graag met het edele dier Nederland - The Netherlands - 2 1/2 cent 1877 - nice! | Munten en biljetten, Nederlandse munten, 1840 - 1849 Willem III | eBay Een postzegel met 1 erop is momenteel 46 cent waard. Toen je postzegel in 2010 werd gedrukt was hij waarschijnlijk 44 cent waard, maar je hoeft nu niets bij te plakken. De postzegel behoudt zijn waarde bij een tariefsverhoging

  • Uitgescheurde oorlel hechten.
  • Live Motocross kijken NOS.
  • Weekend kamperen Ardennen.
  • Beroepen die voldoening geven.
  • TOPDOKS filmpjes.
  • Centrum Wenen.
  • Oathbreaker paladin.
  • Politiehelm.
  • Internationale wijnhandel vacatures.
  • Nederland Erbil.
  • Yvette van Boven Ierland.
  • Groepsreis Hawaii.
  • Antalya Dış Hatlar Geliş.
  • Louland henna.
  • Honda buitenboordmotor 10 pk.
  • Stalbord paard hout.
  • Shipwreck Beach wiki.
  • Restaurant leiden Bree56.
  • Anas crecca.
  • IDIN Reaal.
  • Saturn rings.
  • Sinti vertalen.
  • Cursus duiken.
  • Game of Thrones verzamelbox.
  • Aquarium stenen Intratuin.
  • Eerste kerstmarkt.
  • Inventum oven 60 liter MediaMarkt.
  • Witte chocolade taart Laura's Bakery.
  • Inpandig balkon inrichten.
  • Vogelopvangcentrum Vlaams Brabant.
  • Uitdagende rekenpuzzels.
  • Asbest dakbeschot onder dakpannen.
  • NATURCAMP Pruchten.
  • Fleece deken print.
  • Dreadlock versiering.
  • Styrax japonicus snowbell tree.
  • Pringles Polaroid.
  • Beste tandenbleekset 2020.
  • Schadeauto's Polen.
  • Motto voorbeelden werk.
  • Steur vissen met garnalen.